close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
مواد شیمیایی شوینده و محافظ سنگ و سرامیک

تبلیغات

ما را دنبال کنید

جستجوگر

موضوعات

آمارگیر

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 119
 • کل نظرات : 14
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 2
 • تعداد اعضا : 30
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 158
 • بازديد ديروز : 224
 • بازديد کننده امروز : 35
 • بازديد کننده ديروز : 31
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل ديروز: 6
 • بازديد هفته : 158
 • بازديد ماه : 3,566
 • بازديد سال : 28,162
 • بازديد کلي : 556,159
 • :: اطلاعات شما
 • آي پي : 54.144.100.123
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

 

مواد شیمیایی شوینده و محافظ سنگ و سرامیک

 

مواد شیمیائی جهت محافظت و نگهداری سنگ و سرامیک در مقابل نفوذ آب و چربی و نیز نظافت و مراقبت های دوره ای استفاده میشود . این مواد باعث افزایش عمر, حفظ نما و کیفیت آن میگردد.انواع مواد شیمیائی شامل واکس ضد سرخوردن LOOKING
این واکس ضد سر خوردن روی سنگ یا سرامیک می باشد ومناسب برای سطوح مرمریت ،سنگهای طبیعی بدون تخلخل-کاشی-سطوح سنگی -گرانیت پولیش شده-تراورتن وسطوحی که از خرده سنگ تشکیل شده اند این واکس برای سطوحی که ساب خورده و پولیش شده وبراق شده مناسب می باشد.سطوحی که با این محصول آغشته میشود جلای خود را حفظ  می کند ودر مقابل سایش مقاوم است وهمچنین در برابر گرد وخاک،به همین دلیل نظافت ونگهداری این نوع سنگها با استفاده از این ماده آسان می باشد.از محتویات اصلی این واکس موم خالص زنبور عسل و Carnauba می باشد که مقاومت سنگ را با درخشندگی زیاد تضمین  می کند.سطوحی که با این واکس پولیش شده, برای تمیز کردن آنها می توان از Detergon R3 استفاده کرد.سطوحی که با این ماده پولیش شده اند باز هم می توانند پولیش شوند.این واکس دارای رایحه گلها می باشد

 

مواد ترمیم سنگهای مرمریت KRYSTALGLASS

این ماده برای ترمیم سنگهای مرمریت خورده شده استفاده میشود.محصولاتی که کریستالیزه میکنند برای برگرداندن جلای اولیه به سنگهای مرمریت و سنگهای طبیعی که ساب خورده اند ودر اثر تردد زیاد خورده و یا کدر شده اند می باشد . ترکیبی از مواد کریستالیزه ومیکرو کریستالین هستند که سطوح مرمریت وسنگهای طبیعی پولیش شده رابراق میکنند. کریستالیزه کردن سطوح بوسیله این محصول برای سطوحی که ازسنگهای طبیعی و مواد مصنوعی مثل پالادیانا،موزائیک و. . . که در اثر تردد کدر میشوند صورت میگیرد.این عمل کریستالیزاسیون سطوح را از طریق بستن خلل و فرج سنگ نرم و یک دست  می کند و یک جلای پایدار به سطوح می دهد و مقاومت سطوح را نسبت به سایش و اصطکاک و لکه های کفش افزایش می دهد.

شوینده برای تمام سطوح DETERGON R3

یک شوینده است و برای تمیز کردن تمامی سطوح سخت و ارتجاعی مثل گرانیت, مرمریت , Slate, سنگهای طبیعی و سفال فرآوری شده و پرسلانهای مشابه سنگ , لینولیوم, کلینکر و سرامیک و ... می باشد. این محصول یک ماده تمیز کننده خنثی است PH=7 دارد که جهت استفاده در سطوح مختلف مثل چوب, پارکت و مواد ترکیبی نیز می باشد و بصورت آزمایشگاهی تست شده و همه جا می توان استفاده کرد از جمله چارچوب در،دیوار و کف، کاغذ دیواری پلاستیکی قابل شستشو, کاشی،سرامیک، صندلی راحتی و پوششهای پلاستیکی،تزئینات داخل ماشین. شوینده مناسبی برای فرش،موکت،پرده کرکره،شومینه, توری پنجره،حمام, تجهیزات و لوازم بهداشتی، ماشین ظرفشویی،یخچال،آینه،شیشه، لوستر،لامپ است.این محصول برای ماشینهای شوینده و خشک کن بسیار مناسب است.این ماده چون آنتی باکتریال است و بدلیل موارد استفاده بی شماری که دارد برای استفاده در بیمارستانها , هتلها و صنایع نیز بجز منازل مناسب می باشد.

مواد ضد شوره سنگ LITHOS

این ماده مانع نفوذ آب با پایه حلال می باشد و برای سفال - مرمریت-گرانیت - سنگهای طبیعی مرمریت متراکم شده و سیمان می توان استفاده کرد. مانع ضد آب با عمق زیاد و چسبندگی کم می باشد، این محصول در عمق مواد سنگی و ساختمانی نفوذ  می کند مثل سفال - سنگ طبیعی- گرانیت- تراورتن - موزاییک - سیمان. برای مصارف داخل و بیرونی خاصیت ضد نفوذ آب که دارد باعث جلوگیری از شوره زدن در سطوح سنگی میشود و جذب آب را کاهش می دهد این خاصیت سبب میشود که جلبک و خزه و قارچها در این محلها رشد نکنند.این ماده مانع از نشستن عوامل آلوده کننده روی سطوح میشود و بدینوسیله شستشو را آسانتر  می کند .Lithos در اثر مرور زمان حتی بیشتر از  10سال زرد نمی شود.

مواد ضد لک و ضد سرخوردن KEOS/928

ماده ضد لک و ضد سر خوردن است که مانع جذب آب ومواد چرب به سطح میشود و برای محافظت از سطوح ساخته شده وبرای
سنگ طبیعی پولیش شده مناسب می باشد . مانع جذب آب و روغن میشود و حاوی مواد آلی- آروماتیک و دیر تبخیر است و قدرت نفوذ روی سطوحی که جذب پایینی دارند مثل Slate رانیز دارد. خاصیت ضد لکی که دارد می تواند هم روی سطوح افقی و هم عمودی که از سنگ پولیش شده استفاده شده تاثیر بگذارد مثل مرمریت- گرانیت - تراتزو - موزائیک ونیزی - سنگ ریزه - سفال. این ماده دافع آب و روغن است و خصوصیت نفوذ پذیری بخار را دارد. به درون رگه هایی که روی سنگ یا داخل سنگ وجود دارند نفوذ میکنند و مانع از نفوذ آب و روغن و مواد چرب بداخل سنگ می گردد. از دیگر خصوصیات آن اینست که ضد خراش و ضد چسباندن است و اگرروی دیواری که این ماده استفاده شده کاغذ چسبانده شود براحتی کنده میشود و دیگر اینکه ضد گرد و خاک است نظافت را آسان می کند. ضمنا این ماده محافظ برای جلوگیری از ورقه ورقه شدن Slate می باشد.و مناسب محافظت از سطوح پولیش شده یا سطوح جذبی پولیش نشده مثل مرمریت های آنتیک شده - تیشه ای و سنگهایی که ماسه دارندو تمام سنگهای طبیعی که جذب بالایی دارند ودر اثر گذشت زمان ساییده شده اند. بعد از استفاده از Keos/928 می توان از Waxstone بعنوان تمام کننده استفاده کرد Keos وقتی درفضای بیرونی استفاده می شود مقاومت سنگ را در برابرخوردگی بارانهای اسیدی و محلولهای جذبی بال می برد . برای سنگهای مرمریت که پولیش شده اند بعد از استفاده از Keos باید از واکس مایع بعنوان تمام کننده استفاده نمود.

آنتیک سازی سطح سنگ ANTIQUE MARBRE

در واقع یک ماده محافظ ضدلک می باشد که سطح را آنتیک  می کند و برای تمام سطوح داخلی که از سنگ طبیعی پولیش نشده پوشیده شده اند مناسب می باشد . آنتیک ماربر یک محصول با پایه حلال، روغن و رزین طبیعی است که استفاده آن آسان می باشد. این ماده کیفیت سطح استفاده شده را بالا میبرد و در همین حال آنرا نسبت به مواد آلی و روغنی مقاوم می کند, ضمن اینکه مرمریت یک ظاهر آنتیک با ماندگاری بالا پیدا می کند . این محصول می تواند روی تمام سطوح تیشه ای, اسیدشور, مرمریتهای رنگی و همچنین هر سطوح سنگی که در واقع نمای آنیتک می خواهید به آن بدهید می تواند مورد استفاده قرار گیرد این ماده را روی مرمریتهای سفید نمی توان استفاده نمود.

واکس ایجاد مقاومت به سایش SIGILWAX

این ماده یک واکس می باشد با مقاومت بالا و عمر سطوح با سایش زیاد را طولانی  می کند و دارای دو کارکرد جلادهندگی و درزگیری (آب بندی) می باشد.این ماده مخصوص جلا دادن سطوحی است که خلل وفرج،سایش وتردد زیاددارند و مناسب برای مرمریت بدون سرب –گرانیت – سفال - لینولیوم و سطوح سیمانی و کفپوشهای پلاستیکی می باشد. این ماده به تنهایی و همزمان عملیات اولیه و نهایی را انجام می دهد (در حین جلا دادن آب بندی نیز  می کند) این واکس پخش کردنش آسوده می باشد و چسبندگی زیادی دارد و ضد سر خوردن است و می توان سطح را دوباره با یک ماشین بوسیله آن پولیش کرد.

واکس ایجاد درخشندگی WAXSTONE

یک واکس است که برای سنگهای طبیعی پولیش نشده استفاده می شود مثل سفال و کلینکر، این محصول درخشش عالی دارد و بطورخاصی مقاوم است در برابر سایش و آب. این ماده یک کوپلیمر است و بعد از خشک شدن براق  می کند ولی می توان بعد از خشک شدن هم توسط ماشینهای تک برسه که دیسک نرم دارند پولیش بخورد. یک محصول با کیفیت بالاست و برای استفاده روی مرمریت ،سنگهای متراکم شده (مثل موزائیک و نیزی) و تمام انواع سنگهای طبیعی پولیش نشده می باشد. استفاده از آن راحت می باشد و یک لایه محافظ و سخت با یک نمای ایریشمی بوجود می آورد. در مقابل آب و شوینده های خنثی مقاوم است و همینطور در مقابل خوردگی. شیشه های تزئینی شیشه های تزئینی با تلفیق هنرو صنعت، جلوه هائی کم نظیر از مناظر و رنگ ها درمحیط زندگی و کار شما فراهم می نماید بسیاری از طرح های شیشه های تزئینی دارای ابعاد متفاوتی می باشد. این محصولات کاربردهای فراوانی در تزئینات و دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. سرویس های بهداشتی سرویس بهداشتی وارداتی از کشور چین در زمینه کابین روشوئی - توالت فرنگی - توالت طرح ایرانی ازجهت طراحی مکانیزم و لعاب سطحی از کیفیت بسیار بالا ئی برخوردار است.


برچسب ها

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

نظرات ارسال شده

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید: